Skoči na glavno vsebino

SMUČANJE NA GOLTEH

                   

 

V ponedeljek, 17. 1. 2022 se je 30 otrok iz vrtca Mozirje, enota Tulipan odpravilo na petdnevni smučarski tečaj na Golte. Zjutraj smo se zbrali v vrtcu, zajtrkovali, se oblekli ter se odpravili do avtobusa, ki nas je čakal pred šolo. Odpeljal nas je do Žekovca, kjer smo se vkrcali na gondolo. Ta nas je odpeljala na Golte. Vožnja je bila vznemirljiva in zabavna. Pričakali so nas smučarski učitelji in nas peljali do garderobe, kjer smo se preobuli v smučarske čevlje, si nadeli čelade ter ostalo opremo. Razdelili so se v skupine, se najprej dobro ogreli in nato smučali do malice, po kateri smo se počasi odpravili do gondole ter nazaj v vrtec. Po kosilu je prav vsem prijal počitek na toplem.

Za nekatere je bila to prva izkušnja na smučeh, drugi pa so že znali smučati in so šli že prvi dan na sedežnico do vrha. Prav vsi so odlično napredovali in v petek izvrstno opravili s tekmo na poligonu pred starši. Bili so ponosni in srečni ter prijetno utrujeni. Učitelji so jih zelo pohvalili, prav tako tudi starše in vzgojiteljice. Vsi smo bili na koncu srečni, zadovoljni ter celi in zdravi.

Vabimo vas k ogledu posnetka, s klikom na   ,kjer je prikazan vsakodnevni potek dneva med smučarskim tečajem.

 

Vzgojiteljice iz skupin Lisičke in Miške

 

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost