Skoči na glavno vsebino

»BELI ZAJČKI« NA GOLTEH

V ponedeljek, 13. feburarja 2023 smo se po zajtrku z najstarejšimi otroki skupin Lisičke in Miške odpravili na avtobus, tam pa so nas že čakali otroci iz skupine Muce, ki so se pripeljali z Rečice ob Savinji. Ta nas je peljal do Žekovca, kjer smo prestopili na gondolo in se podali novim dogodivščinam naproti. Začeli smo s smučarskim tečajem, ki so se ga vsi otroci neizmerno veselili. Veselo razpoloženje ob vožnji z gondolo, se je stopnjevalo in otroci so se z navdušenjem podali na bele »strmine«. Vsak dan so jih na Golteh pričakali smučarski učitelji, kjer so se v garderobi preobuli v pancarje, si nadeli čelade in pričeli z jutranjim ogrevanjem. Potem so se razdelili v skupine glede na predhodno znanje smučanja in s svojimi smučarskimi učitelji vsak dan pridobivali nova znanja. Skozi cel teden nas je razveseljevalo krasno vreme. Sončni  žarki so nas greli in pričarali še bolj prijetno izkušnjo vsem otrokom, še posebej tistim, ki so prvič stali na smučkah, saj je bilo v takšnem vremenu res zabavno smučati in usvajati nova znanja. Smučarski tečaj smo zaključili v petek, 17. 2. 2023, ko so »Beli zajčki« odpeljali svojo prvo tekmo! In čisto vsi so bili zmagovalci – ponosni, veseli in zadovoljni, da so svoje znanje pokazali svojim staršem in vzgojiteljicam. Polni lepih vtisov, z diplomo v rokah in nasmehom na obrazu smo zaključili lepo zimsko pravljico, ki bo zagotovo vsem otrokom ostala v lepem spominu. Smučarski tečaj smo uspešno izpeljali, za kar smo hvaležni vsem, ki so kakorkoli pripomogli k temu, da je bil tečaj dostopen vsem otrokom.

Se še komu poraja kakšen dvom, da ni bilo »superfinofajn«? 🙂

Prepričajte se sami in si s klikom na ikono     oglejte utrinke smučarskega tečaja.

 

Vzgojiteljice z otroki iz skupin Lisičke, Miške in Muce.

 

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost