Skoči na glavno vsebino

“Male roke za veliko kopalnico!”

V mesecu marcu je potekal nagradni natečaj za novo kopalnico. Z otroki iz skupine Lisičke smo se prijavili nanj in s skupnimi močmi ustvarili čudovito 3D kopalnico, ki še danes krasi našo igralnico. Z otroki smo se pogovarjali, kakšna bi izgledala njihova sanjska kopalnica. Bili so mnenja, da mora biti pisana, barvita, živahna. Potem pa smo debatirali o tem, kaj vse se v kopalnici potrebuje. In izpod otroških rok so najprej nastale pisane ploščice, potem pa dodatki in elementi. Pri rezanju kartona sva pomagali vzgojiteljici, ostalo pa so ustvarili otroci sami. Zadovoljni z izdelkom, smo fotografijo kopalnice poslali na Radio Aktual, kjer smo ob pomoči vseh, ki ste glasovali za našo risbico zasedli 2. mesto. Nasmeški otrok povedo več kot tisoč besed. Prejeli so praktične nagrade, za kar pa gre zahvala Radiu Aktual in podjetju Tapro ter vsem, ki ste vsakodnevno namenili glas naši risbici! 

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost