Skoči na glavno vsebino

Preživetje v naravi

Z otroki iz skupine muc in medvedkov smo se odločili, ba bomo dan v vrtcu preživeli nekoliko drugače. Komaj smo dočakali lepo vreme in dan ki ga ne bomo preživeli v vrtcu. Starši so že zjutraj namesto v vrtec zavil proti kampu Forest v Mozirju. Prijazni lastniki kampa so nam posodili mize in klopi, kjer smo pozajtrkovali. Štručka in čokoladno mleko še nikoli nista tako zelo teknila. Polni pričakovanj smo se odpravili proti reki Savinji. Pot pod krošnjami dreves ob reki nam je nudila veliko možnosti za raziskovanje in opazovanje. Ogledali smo si ribe, polže, metulje, pajke … Na koncu poti smo si ob robu travnika privoščili zasluženo malico in počitek. Ob poti nazaj smo se ustavili ob nasipu, kjer smo smuknili v kopalke in se osvežili v vodi. Čas nam je hitro tekel in odpraviti smo se morali na piknik pod krošnjami dreves. Utrujeni smo si privoščili tudi počitek ob robu gozda. Go. ravnateljica pa je za nas pripravila posebno presenečenje … pa naj ostane to naša mala skrivnost. Imeli smo se zelo lepo, zato nam je dan čisto prehitro minil. Odločili smo se, da ga še kdaj ponovimo.

 

 

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost