Skoči na glavno vsebino

ZAKLJUČNI POHOD VRTCA LIPA REČICA OB SAVINJI NA KUGLO

V soboto, 11. 6. 2022, smo se strokovne delavke Vrtca Lipa, otroci in njihovi starši v spremstvu članov Planinskega društva Rečica ob Savinji podali na tradicionalni pohod na Kuglo. Udeležence so pozdravili ravnateljica vrtca, županja občine in predsednik planinskega društva. Otroci in starši so lahko izbrali krajšo pot po cesti ali pa se podali na nekoliko daljšo pot, ki nas je vodila mimo Blat in Žabjekov do Dol- Suhe in naprej do Kugle. V prijetni senci gozda smo si privoščili tudi krajši postanek, kjer smo se okrepčale z rogljički. Na končnem cilju nas je čakalo sladko presenečenje, saj je vsak pohodnik dobil sladoled. Da je bilo druženje še bolj veselo, je poskrbel harmonikaš Primož Zvir. Prijetno druženje v lepem in sončnem vremenu nam bo vsem ostalo v lepem spominu.

Nataša Vrabič

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost