Skoči na glavno vsebino

IZ MALEGA RASTE VELIKO

V četrtek, 30. 3. 2023,  je Vrtec Lipa v kulturnem domu na Rečici ob Savinji  pripravil tradicionalno prireditev z naslovom »IZ MALEGA RASTE VELIKO«. Motivirani in polni entuziazma smo se že v februarju lotili priprav na težko pričakovano prireditev, ki je bila zaradi epidemije nazadnje  izvedena pred  tremi leti. S prireditvijo smo želeli sporočiti, kako pomembno je ponovno druženje in medsebojno sodelovanje, kar je bilo v času epidemije zelo okrnjeno. V marcu smo se z otroki pričeli nekoliko bolj intenzivno pripravljati na nastop. Otroci so se zelo veselili nastopa pred svojimi najbližjimi, zato so pridno in z veseljem vadili ter med seboj sodelovali. K sodelovanju smo povabili tudi nekatere starše otrok, ki so z veseljem pomagali pri realizaciji našega dogodka, za kar se jim iz srca zahvaljujemo. Otroci iz razvojnega oddelka Črički so se predstavili preko posnetka ter pokazali, da znajo dobro sodelovati tudi z otroki iz drugih skupin. Najmlajši otroci iz vrtca, skupina Polžki, so s svojimi še negotovimi koraki pogumno stopili na oder ter že na začetku ogreli srca naših obiskovalcev. Prav tako prisrčni nastopi so bili tudi nastopi ostalih otrok iz skupin Medvedki, Žabice, Čebelice in Muce. Naš program je tako rasel od najmlajših do najstarejših v našem vrtcu. Otroci so se zelo potrudili in z raznolikimi nastopi pokazali veliko znanja, spretnosti, otroške prisrčnosti in igrivosti. Za konec smo se združeni s pesmijo Otrok poje poslovili v prijetnem vzdušju. Pohvale staršev so bile potrditev, da je naša prireditev dosegla svoj namen in polepšala dan našim obiskovalcem.

      Nataša Vrabič

 

Avtor fotografij je Marija Šukalo.

 

 

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost