Skoči na glavno vsebino

Praznične delavnice naših najmlajših

Leto se počasi izteka in v vrtcu Mozirje smo v skupinah najmlajših otrok že tradicionalno izvedle božično novoletne delavnice. Delavnice za starše in njihove otroke so potekale v četrtek, 27.11.2014. Namen delavnic je bil izdelati novoletno dekoracijo za naše prostore.

Otroci so si skupaj s starši v uvodu v naše srečanje najprej ogledali dramatizacijo Mojca Pokrajculja v izvedbi naših delavk. Sledile so delavnice, na katerih so izdelovali okraske iz slanega testa za smrečico, lepili so barvne krogce na stožce, postavili pa smo tudi smrečico in seveda prižgali lučke, ki so otrokom pričarale nasmeh na ustnice. Ob prijetni glasbi pa so naši najmlajši tudi zaplesali.

 

Sledila je skromna pogostitev in zaključek našega srečanja. Ob koncu lahko le še rečemo JU-HU- HU DOBRI MOŽJE BODO VSAK ČAS TU.

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Dostopnost