Skoči na glavno vsebino

Smučarski tečaj

Letos smo v našem vrtcu prvič organizirali tečaj smučanja za otroke, stare 5-6 let. Tečaj je potekal od 22. do 26. januarja 2018 na Golteh. Iz obeh naših enot (Mozirje in Rečica) se ga je udeležilo 49 otrok. Posebno doživetje je bil že avtobusni prevoz do Žekovca in nato še prevoz z gondolo na Golte, kjer so nas pričakali strokovno usposobljeni vaditelji smučanja. Skozi igro in z uporabo različnih motivacijskih iger so bili prvi smučarski koraki otrok povezani z veseljem in navdušenjem.

          
Na otrokom prijazen način so jih vodili do tega, da so vsi usvojili osnovne prvine smučanja. Otroci so bili zelo pogumni in nasmejani, srečo smo imeli tudi s prijetnim vremenom.

           
Kot bi mignil, je bil že zadnji dan našega tečaja, ko je otroke čakala velika tekma. Spodbujali so jih tudi starši, na koncu pa so vsi udeleženci dobili še medalje in priznanje.


Zadovoljni in ponosni smo zapustili snežne strmine v upanju, da se kmalu vrnemo in uživamo na snegu.

Sara Predovnik

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Dostopnost