Skoči na glavno vsebino

PRAZNOVANJE JESENI MALCE DRUGAČE

PRAZNOVANJE JESENI MALCE DRUGAČE

V letošnjem letu smo zaradi virusa Covid-19 v vrtcu Lipa praznovali jesen malce drugače kot po navadi. To smo izvedli v dopoldanskem času, na žalost brez staršev.  Ker že peto leto sodelujemo v projektu NA-MA POTI ( Naravoslovna in matematična pismenost),  smo se strokovne delavke odločile da v avli pripravimo zelo zanimive naravoslovne in matematične kotičke  z jesenskimi plodovi in naravnimi materiali ter senzoričnimi vrečami. Otroci so se posamezno po skupinah udeleževali kotičkov in ustvarjali ter uživali ob spoznavanju in igranju z naravnimi materiali.

                                                                                                                                Ksenija Kranjc

             

      

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost