Skoči na glavno vsebino

SODELOVANJE S HOFERJEM

Mesec november je mesec, ko se z idejami in ustvarjanjem pripravljamo na praznični december. Ker radi sodelujemo z različnimi ustanovami v našem kraju in smo veseli, če lahko kam odidemo na obisk, smo za trgovino Hofer Mozirje pripravili praznični koledar Ferdov pravljični gozd za mesec december. Trgovina Hofer vsako leto v decembru pripravi paketke za vse otroke, mi pa jim v ta namen izdelamo pozornost, ki jo uporabijo v trgovini.  Z otroki starejših skupin smo ustvarili različne smrečice, ki predstavljajo pravljični gozd. Uporabili smo več tehnik in s tem napravili pisan pehar smrečic. Pri svojem delu so bili otroci kreativni, ustvarjalni, bleščeči, pisani, naravni. Izdelali so 31 smrečic za 31 decembrskih dni.

       

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost