Skoči na glavno vsebino

ZAKLJUČNI IZLET NAJSTAREJŠIH SKUPIN

V začetku junija smo se z otroki najstarejših skupin odpravili na zaključni izlet. Pot nas je vodila na Ljubno ob Savinji, kamor smo se odpeljali z avtobusom. Ko smo prispeli, smo si najprej ogledali novo interaktivno sobo, ki ponuja nekaj aktivnosti za otroke različnih starosti. Zanimiva pa je tudi za odrasle. Naši otroci so bili najbolj navdušeni nad sestavljanjem robotka iz lego gradnikov, ki so ga potem lahko skozi upravljanje na računalnik vozili po pripravljeni stezi. Obiskali smo vrtec na Ljubnem, se družili z otroki, si ogledali njihove igralnice in se igrali na igrišču. Potem smo odšli na težko pričakovani  sladoled in se posladkali z njim v prijetni senčici. Igrali smo se pod kozolcem, risali s kredami, brcali žogo, preskakovali gumitvist, kolebnice, se preizkusili v vlečenju vrvi in uživali v brezskrbnih tekarijah na prostem.  Na Ljubnem se ob Savinji nahaja čudovita čutna pot, ki smo jo preizkusili z bosimi nogami. Sledilo je še slastno kosilo, krajši počitek in vrnitev z avtobusom nazaj v naš vrtec. Izlet je bil prijeten, zanimiv in zabaven.

Vzgojiteljice z otroki iz skupin Lisičke, Miške in Muce  

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost