Skoči na glavno vsebino

Ko se igralnica spremeni v spalnico

Otroci najstarejših skupin, Lisičke in Miške, smo 2. junija imeli prav poseben večer. Zgodilo se je težko pričakovano spanje v vrtcu! Čisto neobičajno smo v vrtec prišli zvečer ob 19.00 uri. Naši igralnici sta se spremenili v spalnici. Ko smo se vsi zbrali, smo si najprej uredili vsak svoje ležišče, si pripravili pidžamo in zobno ščetko, potem pa večer otvorili z dobro glasbo in disko lučkami – malce smo povadili za čisto pravi pidžama »party«. Za večerjo smo si zaželeli pice, ki smo se jih razveselili in jih z užitkom pojedli. Po večerji smo si med čakanjem, da dež neha padati, pripravili stožčaste tulce za kokice, saj smo imeli pred spanjem  na urniku »obisk kina«. In ravno toliko časa nam je vzela priprava tulcev, da je dež pojenjal, mi smo obuli škornje, si nadeli varnostne odsevnike in naglavne lučke potem pa se odpravili na nočni pohod po ulicah Mozirja. Navdušeni nad lučkami, hojo v temi in občasnimi lužami, smo se vrnili nazaj v vrtec. Oblekli smo se v pidžame in se opravili plesat! Ker je bil ples zelo zabaven in živahen, še nismo mogli zaspati. Na velikem ekranu nas je že čakal zmajček Tabaluga, mi pa smo ga s polnimi usti kokic spremljali in uživali kot v pravi kinodvorani. Kmalu pa so naše očke postale pretežke, zato smo odšli v svoje postelje in se zazibali v najslajše sanje. Spati v vrtcu ni bilo kar tako. Za to smo potrebovali nekaj poguma in prav vsi smo neizmerno uživali ob pestrem večernem dogajanju.

Lisičke in Miške z Nevenko, Brigito, Tino in Katarino

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost