Skoči na glavno vsebino

Planinski krožek

V našem vrtcu se zavedamo, da sta hoja in gibanje v naravi izredno pomembni za rast in razvoj otrok, posebej v predšolskem obdobju. Zato v našem vrtcu že nekaj let izvajamo Planinski krožek, ki je namenjen otrokom starejših skupin. Tudi letos smo se udeležili različnih pohodov, kot je nočni pohod, kjer dobre volje ni manjkalo. Nekako najbolj »razburljiv« za otroke pa je bil obisk Ravbarske vasi v Šmartnem ob Paki, kjer smo morali vsi sodelovati – preganjali smo ravbarje, da smo lahko rešili zaprtega graščaka. Ker smo se pridno udeleževali planinskih pohodov skozi vse leto, pa smo se za zaključek odpravili do kmetije Levc v Loke pri Mozirju, kjer je lahko vsak otrok poskusil ježo konja, na koncu pa nas je čakalo še osvežilno presenečenje – coctaili. Tako smo prijetno zaključili letošnje planinsko šolsko leto – v naslednje pa že zremo novim izzivom naproti.

 

Obisk Ravbarske vasi v Šmartnem ob Paki

Vodja planinskega krožka, Boža Predovnik

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Dostopnost