Skoči na glavno vsebino

DAN ŠPORTA

MNOŽIČNI TEK OTROK VRTCA LIPA REČICA OB SAVINJI

Otroci in strokovni delavci Vrtca Lipa Rečica ob Savinji smo tudi letos sodelovali na športnem dogodku, »Množični tek otrok 2021«, ki ga organizira Atletska zveza Slovenije in s katero spodbujamo otroke k prvim atletskim korakom in jih želimo ozavestiti o pomenu zdravega načina življenja. Dejavnost smo izvedli v okviru Dneva slovenskega športa, v četrtek, 23. septembra 2021. Veseli in razigrani smo se ob sončnem vremenu podali v naravo ter tekali po travnikih, kolovozih, igriščih… Vsaka skupina otrok si je izbrala tekalno progo primerno zmožnostim majhnih kot tudi malo večjih otrok. Ob zaključku dneva smo prejeli priznanja Atletske zveze za udeležbo na Množičnem teku otrok.

 

           

   

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost