Skoči na glavno vsebino

Pevski zbor se predstavi

Živijo. Naj se predstavimo.

Smo otroški pevski zbor, stari od 5 – 6 let, iz skupine Lisičk in Mišk. Naši zborovodji Zalika in Alenka sta nas povabili, da se jima pridružimo. Učimo se pravilnega dihanja, se opevamo in igramo. Slednje počnemo najraje. Skozi igro se naučimo besedilo, dodamo melodijo in na koncu dobro povadimo. V letošnjem šolskem letu smo pridno začeli, tako smo že konec novembra imeli prvi nastop na dobrodelnem koncertu Karitas. Nastopali smo tudi v vrtcu, in sicer na srečanju otrok in starih staršev. Babice in dedke smo ganili do solz. Nastopali smo tudi za upokojene delavce našega vrtca in otroke manjših skupin. Po nastopih vedno dobimo pohvalo in kakšno nagrado od Analize. To je naša lutka, ki nas posluša na vsaki vaji, hkrati pa tudi pazi štampiljke, ki jih po vaji razdeli. To pomeni, da vsak otrok na narisanem sončku doda eno štampiljko. Če bomo pridno vadili in redno hodili na vaje, bo naš sonček ob koncu šolskega leta zažarel v vsej svoji lepoti barvnih štampiljk. Z veseljem pojemo; naj pa izdamo, da se že pripravlja načrt za nove nastope na prireditvi Od srca k srcu in pevski reviji naše regije.

Lep pevski pozdrav.

PS: Kdor rad poje, slabo ne misli!

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Dostopnost