Skoči na glavno vsebino

Od srca k srcu

Naša tradicionalna prireditev Od srca k srcu je bila 22. marca v Športni dvorani Mozirje. Na njej so nastopili otroci iz vseh skupin enote vrtca Tulipan Mozirje, z zelo raznolikimi nastopi. Za uvod so otroci pozdravili občinstvo z dvema različnima deklamacijama. Prva je pripovedovala o mami, druga pa o očetu, ki vse postori namesto svoje žene na njen praznik. Žabice so se spremenile v prave strašne morske gusarje, nato so nadaljevale bibe s čisto »pravimi« kužki s kožuščki. Dnevne sovice so se spremenile v neustrašne medvede, na kar so nas polžki popeljali v poletni dan. Medvedki so se spremenili v rožice in zaplesali ples »Ti, ti moja rožica«. Sledila je pesem pevskega zbora. Veveričke so se spremenile v Prešernovega Povodnega moža in njegovo Urško, zajčki pa so nam predstavili raznolikost dneva v vrtcu. Lisičke so prikazale mavrične otroke, miške pa ples od zrna do pogače. Ob koncu pa so nam muce prikazale morski svet z naslovom »Mavrična ribica«. Čisto za konec pa je sledila še skupna pesem za starše ter za njo posebna pesem, zapeta v zboru strokovnih delavk, v zahvalo gospe ravnateljici Nuši Rebernik. Z zadnjimi besedami pa se je v imenu vseh staršev zahvalila gospa Monika ravnateljici Nuši Rebernik za njeno dolgoletno in kakovostno delo.

Stanka Blažič, vzgojiteljica

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Dostopnost