Skoči na glavno vsebino

Obisk iz Hrvaške

V našem vrtcu smo se odzvali povabilu nekaterih hrvaških vrtcev in se odločili za sodelovanje v novem EU programu Erasmus+. Vrtec Mozirje, trije vrtci iz Hrvaške (Novi Vinodolski, Crikvenica in Tribalj) in dva vrtca iz Anglije (Luton, London) se nameravamo prijaviti v program Erasmus+ s projektom Refleksija in praksa v ustanovah predšolske vzgoje. V ponedeljek, 2.3.2015, so nas obiskali predstavniki vrtcev iz Hrvaške, ki so si ogledali vrtec na Rečici in v Mozirju ter naše delo z otroki. Sledil je delovni sestanek, na katerem smo dorekli nekatere podrobnosti in načrtovane aktivnosti projekta. V kolikor bodo na hrvaški agenciji predlagani projekt sprejeli, se našemu vrtcu obeta triletno sodelovanje z omenjenimi ustanovami, spoznavanje njihove prakse, reševanje dilem in ob koncu projekta izdelava priročnika.

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Dostopnost